Настала пора самого напруженого шопінгу в році – Чорна п’ятниця. Багато людей, особливо за кордоном, украй відповідально підходять до питання покупок в цей час, і через це не обходиться без ексцесів. Ми вирішили об’єднати найсмішніші і найбезглуздіші випадки про Чорну п’ятницю в одну підбірку. Насолоджуйтеся. І полегше там на розпродажах!

Чорна п’ятниця часто асоціюється з великими чергами: люди заздалегідь займають чергу, щоб першими потрапити на розпродаж в магазині, як тільки він стартує. Один хлопець стояв в такій черзі на вулиці, сподіваючись купити новий телевізор. Коли двері нарешті відкрилися, він швидше побіг у відділ з телевізорами, але, поки добіг, усі вже розібрали. Річ у тому, що в цей відділ був свій вхід з вулиці, який хлопець просто не помітив.

Іноді люди під час розпродажу повністю втрачають розум. Подружня пара, яка простояла 14 годин в черзі на морозі, вийшла з магазину з візком, повним рушників по два долари. Воно того вартувало?

Один продавець розповів, що працював в Чорну п’ятницю і у них в магазині зламався термостат. Усередині стояла спека 35 градусів. Він написав, що робота в таких умовах була максимально схожа на перебування в пеклі.

Уявіть, що ви цілий день стояли в черзі, а потім раптом закортіло в туалет. У одному з магазинів черга на касу була настільки довгою, що звивалася навколо будівлі. Раптом хтось з тих, що чекали в цій черзі поскаржився на жахливий сморід, і тоді стало ясно, що хтось скористався машиною для сушіння в якості унітазу, тому що вже не міг стояти в ще одній черзі. Напевно, так виглядає безвихідь.

На розпродажі дуже важливо не забуватися і залишатися адекватними людьми. Одна жінка прийшла в магазин тканин, щоб забрати заздалегідь замовлену тканину, призначену для пошиття ковдр для онкологічних хворих. Якась жінка стала на неї кричати і докоряти їй в жадібності. Вона не знала, що та просто забирає своє замовлення.

Одна дівчина вмовила друзів чергувати у магазину з двох годин ночі, тому що там нібито продавалася якась камера, яку вона хотіла, з великою знижкою. Те ж саме вона сказала своїй матері. У результаті виявилось, що ніякої камери не існувало в природі, а дівчина просто хотіла відчути на своїй шкурі, що таке Чорна п’ятниця.

Не всі в курсі Чорної п’ятниці, і у деяких людей величезні натовпи в магазинах цього дня викликають подив. Одна літня пані прийшла в магазин техніки саме в цей самий день за батарейками до безпровідного телефону. Вона щиро запитала: “У вас завжди так багато народу в магазині”?

А ось з Big Family не потрібно чекати особливих днів у році. Кожного дня і назавжди Ви отримуєте кешбек за розрахунок в закладах “Великої Сім’ї”, економлячи кошти, час і нерви.

Завантажити додаток можна за посиланнями:

іOS – https://apple.co/2vWrYpQ

Android – http://bit.ly/2HRGNyr