Питання: Чи шкідливо жувати жуйку?

Відповідь: З одного боку жуйка допомагає заспокоїтися, сконцентруватися і заглушити апетит. З іншого –  містить шкідливі хімічні добавки аспартам, метанол і глутамат. Також жуйка руйнує пломби, коронки і мости. Якщо жувати її на порожній шлунок і довше 5 хвилин, це призводить до виділення шлункового соку, що сприяє розвитку виразки і гастриту.

Питання: Чому кавун називають ягодою?

Відповідь: Відповідно до наукового визначення ягоди. Згідно прийнятої у ботаніці класифікації плодів ягода – це багатонасінний плід з відносно тонкою шкірястою оболонкою, соковитим м’якушем і насінням в твердій шкірці. Кавун та інші плоди сімейства гарбузових – диня, гарбуз, огірок – відповідають усім цим параметрам, тому з точки зору ботаніки він – ягода. На відміну від вишні (такі плоди, як у неї, називають кістянкою) або полуниці, у якої соковита частина взагалі не плід, а квітколоже, що розрослося.

Питання: Навіщо людям фільми?

Відповідь: У людини при здійсненні тих або інших дій в організмі виробляються гормони заохочення – окситоцин, серотонін, дофамін і ендорфіни. Коли ми дивимося фільми, ми настільки залучаємося до процесу і співпереживаємо головним героям, що наш мозок сприймає картинку майже як реальність. Тому виробляються ті ж гормони, що і в реальному житті. А в пригодницьких фільмах або трилерах ми можемо отримати ще і масу гормону адреналіну. Небезпека цього явища полягає в тому, що можна “підсісти” на фільми, ігри або інтернет і втратити зв’язок з реальністю, тому все повинно бути в міру.

Питання: Чому на сході їдять паличками?

Відповідь: З давніх часів у Китаї і Японії прийнято їсти за допомогою паличок. По-перше, це зручно: мандрівникові не треба було носити з собою столове приладдя, оскільки палички легко вирізалися з будь-якого дерева. По-друге, корисно: паличками не можна узяти їжі більше, ніж можна пережувати. По-третє, корисно для здоров’я: як стверджують китайські лікарі, що спеціалізуються на точковому масажі, людина, що користується паличками, масажує під час їжі близько 40 життєво важливих точок, розташованих на руці. Японські ескулапи впевнені, що діти, що почали їсти за допомогою паличок, розвиваються набагато швидше за тих, які їдять з ложки.

Питання: Переваги користування додатком Big Family?

Відповідь: У Вас є електронне меню в смартфоні, є можливість здійснити передзамовлення, можна розплачуватися накопиченими бонусами або готівкою, при розрахунку готівкою завжди отримуєте кешбек. Просто і зручно!

Завантажити додаток можна за посиланнями:

іOS – https://apple.co/2vWrYpQ

Android – http://bit.ly/2HRGNyr