Холод і мороз не люблять не лише люди, але і гаджети. Телефони починають вимикатися, виснути, а ми – нервувати. Для уникнення подібних неприємних моментів, рекомендуємо прочитати цей пост.

 

Розберемо найпопулярніший випадок. Ви користуєтеся мобільним телефоном на холоді і у цей момент він у вас відключається, і більше не включається. Що сталося? Річ у тому, що сів акумулятор і телефон  просто вимкнувся. Відповідно, якщо зарядите телефон, то він у вас включиться знову.

Деякі моделі Apple iPhone виключаються на морозі. При цьому, сама компанія Apple визначає температурний режим, необхідний для безпроблемної роботи телефону від 0 до 35 градусів вище нуля. Тобто, навіть при “- 5” робота телефону не гарантується.

Ще один випадок, коли дисплей смартфону не працює на морозі. Швидше за все ваш телефон просто пробув декілька годин при температурі від мінус тридцяти градусів. У більшості випадків, дисплей телефону нормально переносить холодні температури. Як і сенсор. На більшості сучасних смартфонів, тачскріни на холоді працюють анітрохи не гірше, ніж при плюсовій температурі. Іноді ви можете помітити невеликі пригальмовування на смартфоні, але не більше. На старих дешевих китайських телефонах дуже порушувалося перенесення кольорів дисплея на морозі.

Найголовніша проблема тачскріна на морозі – рукавички. Річ у тому, що у смартфонів стоять ємнісні екрани і щоб сталося торкання, до тачскріну повинно доторкнутися щось, що проводить електричний струм. Зокрема, ваш палець. А ось рукавички електричний струм не проводять, тому торкання і не спрацьовують.Щоб уникнути цієї незручності, можна придбати спеціальні рукавиці для сенсорних екранів, які не потрібно знімати при користуванні гаджетами.

 

Як поводитися із смартфоном на морозі.

Не тримати телефон відкритим. Нехай він буде в чохлі або в кишені. В цьому випадку ваш телефон не охолоджуватиметься і акумулятор збереже заряд. Також пам’ятайте, що звичайні кнопкові телефони набагато краще витримують холодні температури, зокрема із-за звичайної кнопкової клавіатури, а не сенсорного дисплея.

Якщо ви розмовляєте по телефону на морозі не більше 10 хвилин, то нічого страшного з ним не станеться. За цей час навряд чи він встигне розрядитися або вимкнеться. Але якщо ви розмовлятимете більше або ваш телефон знаходитиметься в сумці або зовнішній кишені, то в цьому випадку станеться швидка розрядка акумулятора і з великою часткою вірогідності, ваш телефон просто вимкнеться.

 

Якщо на морозі у вас відключився телефон, не намагайтеся його відразу включити. У вас навряд чи це вийде. Покладіть його в тепле місце, наприклад у внутрішню кишеню куртки і нехай він лежить там до тих пір, поки ви не опинитися в теплі. Коли ви опинитеся в теплому приміщенні, нехай телефон побуде деякий час вимкненим, поки він не прогріється до кімнатної температури, а потім підключайте його до зарядного пристрою. Телефон у вас включиться через декілька хвилин без проблем.

 

Дотримуйтеся цих простих правил і смартфон буде завжди у вашому розпорядженні, а разом з ним і Big Family. Завантажуйте додаток Big Family, розраховуйтеся в закладах і отримуйте свій кешбек.

Завантажити додаток можна за посиланнями:

іOS – https://apple.co/2vWrYpQ

Android – http://bit.ly/2HRGNyr