Ця добра і сімейна тварина, символ фінансової стабільності та дітонародження. Як провести зустріч Нового 2019 року, щоб заручитися її підтримкою?

Прикраса будинку і столу

Земляна Свиня – символ затишку. Варто прикрасити не тільки ялинку, але і додати декор в навколишній простір. Свічки у вигляді цукерок, з стручками кориці, жовті кулі, золоті стрічки сподобаються люблячій розкоші Свині. Їх можна поєднувати з червоним, білим і, звичайно, зеленим кольорами.

Стіл повинен бути різноманітним. Але не варто готувати багато. Невеликі порції м’яса, птиці, риби попадуть господині року. Як і зерновий хліб, горішки, крупа, які згідно зі східними традиціями, ставлять на стіл в окремому блюдце. В якості прикраси страв відмінно підійде зелень, а фрукти і ягоди додадуть яскравість десертів.

Королем столу стане страва з трюфелів, адже це улюблена їжа Свині. Але якщо поставити їх на стіл немає можливості, то згодяться будь-які лісові гриби, які є практично у кожного.

Що подарувати

Найважливіша частина свята – подарунки. Їх приємно і отримувати, і дарувати. Продумати потрібно навіть упаковку. При її оформленні варто вибрати все ті ж модні кольори майбутнього сезону: золотий або жовтий, яскравий червоний від червоного до пурпурного, будь-які відтінки зеленого.

Чого очікувати від 2019 року

Астрологи очікують спокійний рік. Особливо пощастить тим, хто народився в рік Свині (Кабана). Це люди, які з’явилися на світ в 1911, 1923, 1935 році і так далі кожні 12 років аж до 2007 року. Народжені в рік Свині володіють спокійним, добрим і чесним характером. Ці люди щирі і тактовні. Тим, хто народився в рік свині в 2019 має пощастити. Очікуються виграші в лотерею або вирішення фінансових проблем. Астрологи не виключають дрібні негаразди, проте до них варто поставитися з почуттям гумору, властивим свині. Очікується, що рік буде різним на емоції, але в основному вони будуть позитивними. Це відбудеться завдяки тому, що Свиня замкне цикл з 12 тварин, потроху увібравши в себе емоції кожного з них.

Перед зустріччю Нового року потрібно налаштуватися на свято заздалегідь. Це означає не тільки підготовку столу або вбрання, але і думок, настрою. Якщо свято пройде весело і щиро, це порадує свинку, яка надасть підтримку в прийдешньому році.

Особливо свинка оцінить покупки кожного по Big Family , адже вони як ніколи подарують тільки радість від гарантованого кешбеку .