Щороку депресія вражає близько 151 мільйон чоловік Світу

У людей, які переживають не найкращі моменти свого життя і відчувають стрес, часто є два можливих сценарії поведінки з їжею: переїдання і стан, коли шматок в горло не лізе. Як би там не було, розповідаємо про продукти, яких під час депресії варто уникати, щоб не погіршити ситуацію.

КАВА І КОФЕЇН

У звичайному житті складно відмовитися від кави, але якщо ви маєте справу з депресією, на деякий час з ним все ж варто зав’язати. Згідно з дослідженням, опублікованим в American Journal of Psychiatry, приблизно з 80 пацієнтів психіатричних клінік 22% опитаних повідомили, що вживають багато кофеїну. Такі люди більш схильні до тривоги і депресії.

АЛКОГОЛЬ

Думка, що кілька коктейлів або келих вина в компанії друзів допоможе підняти настрій і витягнути з депресивного стану, помилково. Споживання алкоголю і депресія тісно пов’язані між собою. Можна довго сперечатися щодо того, п’ють частіше ті, хто в депресії, або ті, хто п’ють, з більшою ймовірністю впадають в депресію, але алкоголю в будь-якому випадку краще уникати. Принаймні, якщо вживати його, то в розумних дозах.

ТРАНСЖИРИ

У трансжирів і так погана репутація, але згідно з іспанським дослідженню, є ще одна вагома причина, через яку подібну їжу варто уникати. 12 059 студентів протягом декількох років перебували під постійним наглядом і 657 з них повідомили про нові випадки депресії. Уникайте покупні кондитерські виробів, цукерки, батончики і тому подібне.

ВИСОКОГЛІКЕМІЧНІ ПРОДУКТИ

Продукти харчування з високим глікемічним індексом, на зразок картоплі, білого рису або перлової крупи в період депресії краще виключити зі свого раціону. Як показали дослідження, вживання солодких напоїв, смаженої їжі, обробленого м’яса, жирних молочних продуктів і випічки пов’язано з підвищенням ризику розвитку депресії. Та й для здоров’я в цілому таке харчування не дуже корисне.

Знайоме таке відчуття? 😉 Тоді у нас є для Вас рішення!

Аналізуючи результати опитування, можемо з впевненістю порадити ефективний спосіб виходу з, всім нам відомого стану – депресії:
– телефонуєте найближчій людині … тільки най-, найближчій;
– говорите, що потрібно терміново зустрітися інакше “весь світ перевернеться”;
– разом обираєте тільки корисні страви в улюбленому – Don Gustavo;
– “виливаєте душу” і розумієте, що все виявляється не так жахливо.
Вуаля! Через декілька днів Ви і не згадаєте, що щось було не так.

👉 Переходьте за посиланням і, з накопиченням бонусів, зможете платити лише за 50% від вартості замовлення:

іOS

Android