Збираєтесь по продукти? А Ви впевнені, що купуєте справжні продукти, а не їх підробки?

Копчена риба

Здається всі чули про те, що часом виробники копченої риби, аби не витрачати час обробляють її з допомогою “рідкого диму”. Приготовлена таким чином риба може стати причиною серйозних проблем із здоров’ям, адже, рідкий дим – канцероген. Аби Вас не спіткала така доля – звертайте увагу на колір риби. Якщо її готували звичайним способом, вона матиме жовтий відтінок.

Мелена кава

Часто, купуючи таку каву, люди прагнуть зекономити, утім, це може вийти боком. Деякі виробники, щоб урізати витрати, додають до кави соєві боби, пшеницю чи ячмінь! Тому краще купувати каву перевірених марок, або в зернах і молоти її вдома.

Шафран

Шафран – найдорожча пряність. Тому, виробники замість шафрану подрібнюють все, що завгодно. Це може бути календула, куркума, чорнобривці і навіть цегляний пил!

Щоб не потрапити на вудочку шахраїв, краще купувати шафран у цілому вигляді.

Оливкова олія

Найчастіше, аби підробити продукт до нього доливають інших олій – соєву, кукурудзяну чи пальмову. Тому краще купувати олію лише тих виробників, у яких впевнені. Якщо таких немає – спробуйте налити придбану олію в скляну тару і залишити на деякий час в холодильнику. Якщо олія оригінальна, на дні буде осад.

Сир

Щоб підробити сир, шахраї замість молока використовують пальмову олію і додають чимало харчових барвників. Купуючи сир, надайте перевагу продукту на вагу і ретельно читайте склад та місце виробництва. Окрім того, зверніть увагу на колір сиру. Справжній буде більш блідого відтінку, а підробка – насичено жовтого чи оранжевого.

А як Ви розпізнаєте якісні та свіжі товари?

Роблячи покупки в закладах “Big Family Ви можете не хвилюватися щодо оригінальності товарів. Ми зібрали найкращі та найвідповідальніші заклади.

Переконатися у цьому, можна завантаживши додаток:

іOS – https://apple.co/2vWrYpQ

Android – http://bit.ly/2HRGNyr