Актуальна тема під час новорічних свят, правда ж?

Швидке сп’яніння, а на наступний день похмілля, таке буває часто, коли Вас запрошують на застілля і Ви вирішуєте випити трохи алкогольних напоїв.

Але такі негативні ефекти можуть залежати не тільки від якості і кількості спиртних напоїв, а й від продуктів, які Ви споживали разом з випивкою.

 

Продукти, які не поєднуються з алкоголем:

 

1. Смажене м’ясо або копчене.
У смаженому м’ясі присутня велика кількість жиру, що навантажує печінку. Крім цього, збільшується час дії спиртного, що викликає додаткові навантаження на органи.

 

2. Маринади.
Не можна, бо в маринадах використовується оцет і спеції. Краще закусити солоними овочами.

 

3. Кавун, виноград, дині.
Через велику кількість цукру в складі цих фруктів при поєднанні зі спиртним відбувається посилений процес бродіння. А якщо з’їсти грейпфрут і запити його черговою чаркою спиртного, то є шанс отримати алкогольне отруєння.

 

4. Помідори.
Закушуючи помідором, можна спровокувати метеоризм, що дуже негативно відіб’ється на здоров’ї травного тракту. Але замість помідорів, можна вжити томатну пасту або кетчуп, так як вони такого ефекту не викликають.

 

5. Солодощі.
Підвищений рівень цукру в солодощах змусить організм насамперед почати переробляти саме цукор, а не алкоголь, що викличе викид інсуліну в кров’яну систему, похмілля і ще багато побічних ефектів, так, що краще відмовитися від ідеї закушувати солодощами.

 

6. Газовані напої.
Через високий вміст вуглекислого газу в газованих напоях, вони можуть спровокувати швидке усвоєння алкоголю і, як наслідок, швидке сп’яніння і жахливе похмілля на наступний день.

 

7. Кавові напої.
Найчастіше, людина може додавати собі в каву кілька крапель коньяку для смаку, а це дуже небезпечно і може викликати величезну кількість хвороб та створити спазм судин у мозку.

 

Міфи:

– існує думка, щоб усвоєння алкоголю сповільнилася, потрібно вжити в їжу ложку масла вершкового або соняшникового. Але насправді це справжнісінький міф.

– запивати будь-якою рідиною алкоголь взагалі не рекомендовано, але менш небезпечно себе проявляє несолодкий морс або вода.

 

Поради:

– перед майбутнім застіллям, приблизно за 2 години, можна випити 1 чарку міцного напою і добре поїсти. Таке рішення зробить вас більш стійким до сп’яніння на вечірці.

– також, не варто змішувати напої і тим більше знижувати градус, через це Вас може просто знудити.

 

Пам’ятайте цих декілька хиртих порад і не забудьте поділитись ними з друзями, аби свята залишились тільки у приємних спогадах. Big Family піклується про Вас, тому скачуйте додат, щоб не пропустити найважливіші події власного міста:

iOS
Android