Книги кладуть під ялинку, з ними разом засинають ночами. А які твори найкраще підходять для цього чарівного часу, читайте нижче.

1. «Різдвяна скринька», Річард Пол Еванс

Ідеальна, святкова книга, яка підходить не тільки для Нового Року, але і для зими в цілому. Сім’я Евансів заселяється в особняк якоїсь вдови, де їх чекає море пригод. Цікаво, що автор писав цю історію тільки для своєї родини і близьких, роздрукувавши 20 примірників. Але як тільки роман потрапив в руки людей, він одразу викликав їх цікавість.

2. О. Генрі «Дари волхвів»

Напередодні Різдва молода сімейна пара – Джим і Делла Діллінгхем – виявляє, що у них не вистачає грошей на святкові подарунки один одному. Делла вирішує продати свої розкішні каштанові локони і купити чоловікові платиновий ланцюжок для його золотого годинника.
Увечері Джим приходить додому з подарунком для дружини. Молоді люди розкривають згортки, і з’ясовується, що Джим продав свій годинник, щоб купити дорогий набір гребінців, про який Делла давно мріяла. Але це зовсім не псує свято двох люблячих сердець.

3. Розамунда Пилчер «Напередодні Різдва»

П’ятеро не дуже щасливих людей з волі обставин опиняються в одному будинку на півночі Шотландії. Розамунда Пилчер з теплою, доброю посмішкою розповідає про своїх героїв, і читач починає вірити, що Різдво, яке наближається обов’язково принесе в їх життя чудові зміни. Новий роман відомої англійської письменниці відрізняє ліризм, м’який гумор і несподівані повороти сюжету.

4. Чарльз Діккенс «Різдвяна пісня в прозі»

«Різдвяна пісня в прозі» після першої публікації стала сенсацією Чарльз Діккенс «Різдвяна пісня в прозі», вплинувши на наші різдвяні традиції. Це історія-притча про переродження скнари і людиноненависника Скруджа, в якій письменник за допомогою фантастичних образів святочних Духів показує своєму героя єдиний шлях до порятунку – робити добро людям. Ілюстрації знаменитого художника прекрасно передають атмосферу Різдва.

5. «Ніч перед Різдвом», Н.В.Гоголь

Ну що тут говорити? Яскрава, душевна, пристрасна, смішна, кожному з дитинства знайома історія про норовливу Оксану, її прихильника Вакулу, красуню Солоху і звичайного коваля … І все це написано таким чарівним стилем, якого більше ніде не зустрінеш і від якого відразу, з перших слів – настрій найчарівніший.

До захоплюючих книг в холодні зимові вечори накращим поєднанням стане ароматна кави Bacara. А щоб отримувати з кожної покупки кешбек, завантажуйте додаток Big Family:
iOS
Android