Відомі кухарі часто готують на виїзді. Звичайно, вони не беруть із собою все кухонне приладдя і посуд, але один інструмент їм завжди необхідний – це особистий кухонний ніж шефа.

Фахівці вважають, що смак багатьох страв залежить від якісної нарізки продуктів, а в цих тонких питаннях їм можна довіряти.

Хочете готувати як шеф-кухар, що володіє багатьма гастрономічними нагородами? Це не так складно, достатньо всього лише правильно вибрати ножі. Дотримуйтесь трьох правил, які наведені нижче і точно не помилитесь!

 

Правило №1 – найголовніше

Перше правило для кухні: кожному завданню необхідний свій ніж, тому рекомендуємо відразу придбати повний комплект.

У стандартний набір кухонних ножів часто входять:

– ніж для стейка – середня довжина леза 20 см;

– ніж для нарізки сиру – довжина леза 14 см;

– ніж для хліба – довжина леза 20 см;

– японський ніж сантоку – призначений для нарізки риби, м’яса і овочів – довжина леза 18 см;

– ніж для чищення овочів і фруктів – довжина леза 9 см;

– ніж шеф-кухаря – універсальний, застосовується для обробки і нарізки овочів, фруктів, м’яса – довжина леза 20 см.

 

Правило №2: ідеальне лезо

Матеріал леза – головний секрет ножа. Хорошим вважається те лезо, яке виготовлене зі сплаву заліза з вуглецем. Сталь такого типу відмінно зберігає заточку, витримує вигин, чудово чинить опір зносу. Кращі виробники використовують високовуглецеву сталь, де вміст вуглецю перевищує 0,5%. Лезо з цієї сталі досить гнучке і одночасно тверде, якість його нарізання істотно перевищує рівень звичайного леза.

 

Правило №3: рух руки

Перед тим, як купувати, треба обов’язково потримати ніж в руці. Зручність і правильний баланс ви відчуєте відразу. Зверніть увагу на больстер – металеву частину ножа, що сполучає лезо з ручкою. Вона важлива для правильного балансування і розподілу навантажень. Товщина больстера повинна бути не менше 2 мм. Якісний больстер також виконує важливу санітарну роль – захищає від попадання продуктів між лезом і ручкою.

Зараз виробники посуду і ножів зокрема приділяють велику увагу ергономічності ручки. Якщо ніж якісний, то рука не буде ковзати по ручці, і ви легко зможете застосовувати різні техніки нарізки.

Перед тим, як купити ніж, звертайте увагу на:

– матеріал, ріжучу здатність і гнучкість леза,

– товщину больстера,

– зручність ручки.

Шеф-кухарі нашої “Великий Сім’ї” прекрасно володіють даним кухонним приладдям, адже саме їх страви виходять досконалими, щоб кожен день все більше радувати вас новими гастрономічними феєріями. Big Family об’єднує майстрів своєї справи з цінителями смачно поїсти і непогано заощадити.

 

Завантажте додаток прямо зараз за допомогою активного посилання:

іOS – https://apple.co/2vWrYpQ

Android – http://bit.ly/2HRGNyr