До свят потрібно бути всеозброєними різнопланово

Це стосується не тільки подарунків, застілля і ялинки. В першу чергу почніть заряджатися новорічним настроєм. Діставати ялинку і костюм Діда Мороза необов’язково, а ось згадати улюблені новорічні фільми буде дуже доречно.

«Пережити Різдво» (2004 р)
Мила комедія, що оповідає про те, як можна знайти сім’ю і уникнути самотності. Цікавий сюжет, хороша гра акторів, та й новорічна атмосфера заворожує.

«Реальне кохання» (2003 рік)
«Любов навколо нас. Вона реально всюди» – з цих слів починається фільм, і сенсом цих слів наповнений весь сюжет. «Реальну любов» можна дивитися щороку, і фільм все одно не набридне.

«Один вдома» (1990 р)
Кращі новорічні фільми, на яких виросло ціле покоління. Перший фільм з’явився в 1990 році завдяки режисерові Крісу Коламбус, і з тих пір жоден Новий рік не обходиться без цих комедій.

«Полярний експрес» (2004 р)
Фільм про хлопчика, який втратив віру в Санту. Він хоче отримати докази існування чарівника. Напередодні Різдва біля будинку хлопчаки зупиняється чарівний поїзд, що прямує на Північний полюс – «Полярний експрес».

«Відпустка за обміном» (2006 р)
Крім усього іншого (добрий, смішний …), фільм по-зимовому затишний. Він нагадує про те, що зміни в житті часто тільки на користь.

«Щоденник Бріджит Джонс» (2001 г.)

У цьому фільмі є щось по-домашньому тепле. Його варто обов’язково подивитися. Закутатися в ковдру, взяти великий кухоль какао і солодощі та насолодитися історією звичайної дівчини Бріджит Джонс.

«Різдвяна історія» (2009 р)
Фільм – гідна анімаційна екранізація твору Чарльза Діккенса, багата духом Різдва і з присмаком казки. Історія про фінансиста-скнару Скруджа дозволяє повірити, що навіть до злої і розчарованої в цьому світі людини може повернутися любов до людей і чарівного свята Різдва.

«Чарлі і шоколадна фабрика» (2005 р)
Приємний фільм, красивий і добрий, з хорошою графікою. Тім Бертон чарівник: декорації і спецефекти, герої і актори, філософія і гумор на межі- світ шоколадної фабрики тут продуманий до дрібниць.

«Несплячі в Сіетлі» (1993 г.)
Фільм, який дивує своєю простотою, змістовністю і зворушливістю. Скоротати один із затишних передноворічних вечорів в компанії його героїв – це справжній подарунок для розуму і серця.

Приємного перегляду, друзі! А якщо захочеться чогось смачненького до фільму – заходьте у Mozzarella та отримуйте 10% кешбеку по Big Family.