До свят потрібно бути всеозброєними різнопланово

Це стосується не тільки подарунків, застілля і ялинки. В першу чергу почніть заряджатися новорічним настроєм. Діставати ялинку і костюм Діда Мороза необов’язково, а ось згадати улюблені новорічні фільми буде дуже доречно. До Вашої уваги топ новорічні фільми:

«Пережити Різдво» (2004 р.)
Мила комедія, що оповідає про те, як можна знайти сім’ю і уникнути самотності. Цікавий сюжет, хороша гра акторів, та й новорічна атмосфера заворожує.

«Реальне кохання» (2003 р.)
«Любов навколо нас. Вона реально всюди» – з цих слів починається фільм, і сенсом цих слів наповнений весь сюжет. «Реальну любов» можна дивитися щороку, і фільм все одно не набридне.

«Один вдома» (1990 р.)
Кращі новорічні фільми, на яких виросло ціле покоління. Перший фільм з’явився в 1990 році завдяки режисерові Крісу Коламбус, і з тих пір жоден Новий рік не обходиться без цих комедій.

«Полярний експрес» (2004 р.)
Фільм про хлопчика, який втратив віру в Санту. Він хоче отримати докази існування чарівника. Напередодні Різдва біля будинку хлопчаки зупиняється чарівний поїзд, що прямує на Північний полюс – «Полярний експрес».

«Відпустка за обміном» (2006 р.)
Крім усього іншого (добрий, смішний …), фільм по-зимовому затишний. Він нагадує про те, що зміни в житті часто тільки на користь.

«Щоденник Бріджит Джонс» (2001 р.)

У цьому фільмі є щось по-домашньому тепле. Його варто обов’язково подивитися. Закутатися в ковдру, взяти великий кухоль какао і солодощі та насолодитися історією звичайної дівчини Бріджит Джонс.

«Різдвяна історія» (2009 р.)
Фільм – гідна анімаційна екранізація твору Чарльза Діккенса, багата духом Різдва і з присмаком казки. Історія про фінансиста-скнару Скруджа дозволяє повірити, що навіть до злої і розчарованої в цьому світі людини може повернутися любов до людей і чарівного свята Різдва.

«Чарлі і шоколадна фабрика» (2005 р.)
Приємний фільм, красивий і добрий, з хорошою графікою. Тім Бертон чарівник: декорації і спецефекти, герої і актори, філософія і гумор на межі- світ шоколадної фабрики тут продуманий до дрібниць.

«Несплячі в Сіетлі» (1993 р.)
Фільм, який дивує своєю простотою, змістовністю і зворушливістю. Скоротати один із затишних передноворічних вечорів в компанії його героїв – це справжній подарунок для розуму і серця.

“Новий Рік, я кохаю тебе!” (2019 р.)
Музичний кіноальманах з історій про події минулого року, святкових чудеса, нових надіях, творчості і любові. Несхожі один на одного російські режисери Павло Бардін ( «Росія 88»), Михайло Местецький ( «Ганчірковий союз»), Михайло Сегал ( «Розповіді»), Василь Сигарев ( «Дзига») і Клим Шипенко ( «Салют-7») представляють спільний проект «Новий рік, я люблю тебе!». У творчому кіноексперимент взяли участь відомі артисти: Максим Віторган, Регіна Тодоренко, Таїсія Вілкова, Яна Троянова, Андрій Смоляков, Михайло Горевий, Олександр Горчілін, Степан Девонін, Федір Лавров, Пелагея, Ольга Сутулова, Альбіна Тиханова і багато інших.

“Старий Новий Рік” (2011 р.)
Дія фільму розгортається в Нью-Йорку напередодні Нового року. За традицією на Таймс-сквер в небо повинен піднятися величезний куля, що світиться, що символізує прихід Нового року. Після того, як годинник проб’є 12 разів, він впаде вниз, народжуючи дивовижне видовище, на яке збираються подивитися мільйони глядачів. Однак в цьому році куля спізнюється, і це дивним чином запускає ланцюгову реакцію подій …
Дуже смішний новорічний фільм для перегляду всією родиною.

“Загублене різдво” (2015 р.)
Напередодні Різдва в місті на півночі Англії з’являється людина без минулого. Він не знає ні свого імені, ні хоч чогось про своє життя. У нього є тільки нашита на підкладку пальто напис “Ентоні”. Блукаючи по замерзлих вулицях міста, чоловік знаходить в собі дар бачити спогади людей – їх вчинки, емоції і втрачені речі. Тут він зустрічає Гуса – хлопчину, який втратив найголовніше – батьків … Цей новорічний фільм також переведен на українську!

Приємного перегляду, друзі! А якщо захочеться чогось смачненького до фільму – заходьте у Mozzarella та отримуйте 10% кешбеку по Big Family.