Напевно ви не раз чули про зірки #Мішлен, але якщо почнете гуглити, то виходить офіційний сайт шин – “Michelin”. Тоді причому тут ресторани? Для чого потрібен “Червоний гід”? А головне – за що дають мішленівські зірки?

 

Близько ста років тому жив Андре Мішлен, який очолював компанію, що займалась випуском шин. Він вирішив допомогти автомобілістам і в 1900-і роки видав довідник з переліком автостоянок, сервісів техобслуговування, готелів і кафе. Знайти його можна було на заправках. Тоді і з’явилися перші зірочки біля найменувань закладу. Щоправда, означали вони тільки те, що ціни там високі.

Довідник став популярним, тому через 30 років його ідея трохи змінилася. Зірку стали привласнювати не лише закладу, але і повареві.

Поява зірки у ресторану – дуже значима подія, що впливає на авторитет міста, в якому знаходиться цей заклад. На сьогодні прийнята тризіркова градація. Одна зірка говорить про те, що ресторан хороший у своїй категорії. Двома зірками відмічають кухню, заради якої варто відвідати саме це місце, а трьома зірками відзначають ресторани з авторською кухнею найбільших геніїв своєї справи.

 

При присвоєнню зірки проводиться ретельне дослідження. Видимі відгуки відвідувачів і критиків. Інспектор відвідує заклад анонімно і без повідомлення. Він приходить в години найбільшої відвідуваності як звичайний #клієнт і оцінює роботу персоналу, подання страви, смак і порцію. Музичне аранжування і візуальне оформлення також оцінюються. У кухні ключовою є якість страви, інгредієнти і техніка приготування, а також #меню ресторану в цілому.

Сьогодні вважається, що нагорода зіркою або занесення закладу в “Червоний гід” принесуть комерційний успіх. Проте не всі ресторани однозначно раді такій престижній відмітці. Не раз бували випадки, коли призери відмовлялися від нагороди або закривалися. Власники пояснюють це тим, що після отримання зірки їм доводиться підвищувати вартість страви, а порції зменшувати. Приміром, сімдесятирічна власниця популярних точок стрітфуда в Таїланді – Raan Jay Fai, шеф Джей Фай, через місяць після присвоєння зірки попросила виключити її ресторан з наступного путівника Michelin.Таке рішення вона пояснила тим, що хоч і попит на концептуальні позиції в меню, такі як червоні омлети і фірмову локшину, дуже високий, багато відвідувачів приходять тільки сфотографувати страви, відомі своїм поданням, а не оцінити кухню. Крім того, їй доводиться працювати по 11 годин на добу, оскільки біля закладу утворюються двогодинні черги.

 

Найбільше премійовано ресторанів у Франції, а по кількості закладів з 3 зірками лідирує Токіо. Першим українським рестораном, що отримав нагороду був заклад “La Veranda”. Його відкрили Юрій Колесник і Савелій Лібкін з Одеси.

Хто знає, можливо і у “Великій Сім’ї” скоро з’явитися кафе або ресторан із зіркою Мішлен, і саме ви будете одними з перших, хто про це дізнається. А доки можете із задоволенням користуватися додатком Big Family, отримуючи #кешбек для нових покупок.

Завантажити додаток можна за посиланнями:

іOS – https://apple.co/2vWrYpQ

Android – http://bit.ly/2HRGNyr