Тссс. Тільки між нами. Ви любите віскі? Якщо так, то чому б не познайомитися з ним ближче? 🙂

Якщо ні – ніколи не пізно його спробувати 😉

 

Склад

В залежності від сировини та способу виробництва розрізняють такі види віскі:

– Зерновий віскі

Роблять із кукурудзи та незначної кількості ячменю. У процесі виробництва віскі проходить лише одну дистиляцію. На прилавках напій у чистому вигляді зустрічається вкрай рідко. Частіше використовується для виробництва джину та горілки або приготування змішаних сортів.

– Солодовий віскі

Виготовляють із чистого ячменю. Вважається найякіснішим, і, відповідно, найдорожчим видом віскі. Буває односолодовим і бочковим. Перший виробляють із сортів однієї гуральні. Бочкове – це суміш солодових віскі від різних виробників.

– Купажований віскі виготовляють внаслідок змішування зернових віскі з солодовими. Як правило, вони найпопулярніші та найдоступніші за ціною.

– Американський зерновий віскі – Бурбон, виробляють із кукурудзи. Напій має дещо солодкуватий смак і надзвичайно популярний у Західному світі.

 

Місце виробництва

Традиційними регіонами виробництва віскі вважаються Шотландія та Ірландія.

– Шотландія

Напій часто називають скотчем.

Тамтешній віскі роблять із ячмінного солоду. Його двічі дистилюють і витримують не менше 3 років. Такий напій має м’який смак із фруктовими нотками й золотистий колір.

-Ірландія

Для виробництва використовують овес та жито. Солод сушать в печі, місцеві напої проходять дистиляцію тричі.

– США

Секрет приготування напою – виробництво із кукурудзи та витримка в нових бочках. Повторно їх не використовують. Щодо смаку, то він дещо солодкуватий.

– Канада

Віскі виробляють із суміші ячменю, жита та кукурудзи. Витримують не менше 6 років. Напій має яскравий та насичений смак.

– Японія

Відносно новий виробник віскі. В країні перші гуральні відкрились на початку XX ст. Здебільшого витримують зерновий віскі. Для цього використовують дубові бочки. Напій має фруктовий присмак.

 

І насамкінець, як пити віскі? 🙂

У США як правило п’ють віскі з льодом, у Англії люблять додавати до нього чай. В Ірландії змішують з кавою. Шотландці додають до напою воду або й пиво.

Тому, можете спробувати різні варіанти і визначити що Вам ближче.

 

А додаток “Big Family” може стати чудовим доповненням до будь-яких напоїв. Адже, розрахувавшись за одну склянку, Ви одразу відкладаєте частину коштів на наступну.

Приєднуйтесь:

іOS – https://apple.co/2vWrYpQ

Android – http://bit.ly/2HRGNyr