У сучасному світі кожен з нас живе в режимі постійного браку часу. У добі 24 години, але нам їх катастрофічно не вистачає. Справ накопичується настільки багато, що все переробити, здається, просто неможливо. Ділимося лайфхаками, які допомагають реально все встигати.

 

СПИСОК СПРАВ
Складайте його щодня. Адже коли ви працюєте зі списком запланованих завдань – збільшуєте продуктивність свого часу на 25%.
У список потрібно вносити ті завдання, які необхідно виконати саме сьогодні. Все те, що ви вже зробили, просто викреслюйте.

 

ПОРЯДОК У ВСЬОМУ
Ви заощадите набагато більше часу, якщо всі речі, документи канцелярія будуть лежати в одному і тому ж місці. Документи розкладіть по папках, так вам не доведеться їх шукати і витрачати на це дорогоцінний час. В кінці робочого дня наводьте порядок на своєму робочому столі.

 

НЕСТАНДАРТНЕ МИСЛЕННЯ
Найчастіше робота – це виконання стандартних справ в певній послідовності. Природно, що монотонна робота дуже швидко набридає. Щоб якось урізноманітнити ваш робочий день, постарайтеся виконувати поставлені перед вами завдання іншими способами.

 

НЕ ВІДКЛАДАЙТЕ СПРАВИ
Часто на роботі ми п’ємо чай з колегами, сидимо в соц. мережах, а потім дивуємося, чому нам знову не вистачає часу. Намагайтеся спочатку виконати всі поставлені завдання, а потім виділяйте час для відпочинку.

 

ЧЕРГУВАННЯ ЗАНЯТЬ
Якщо ви довгий час сиділи за комп’ютером, то тепер вам варто попрацювати стоячи. Чергування діяльності допомагає відпочити.

 

“ЖАБА НА СНІДАНОК”
Успішний бізнесмен, автор книг і аудіопрограм на тему бізнесу Браян Трейсі “жабою” називає складні справи, з якими потрібно впоратися протягом дня. Коли ви їх постійно переносите, то на 1 годину, або взагалі на вечір – самі собі створюєте неприємне емоційне напруження, з яким ходите весь день. Тому, вважає Трейсі, свій день слід починати з найскладніших завдань – і день пройде легко.

 

РЕЖИМ
Як не дивно, режим дня допомагає більш продуктивно працювати. Намагайтеся вставати вранці і йти спати в одтой самий час. Ваш організм скаже за це спасибі і працездатність значно збільшиться.

Щоб економити не тільки час, але і власні гроші, завантажуйте додаток Big Family. З нами ви зможете отримувати кешбек від улюблених закладів та магазинів:

 

іOS – https://apple.co/2vWrYpQ
Android – http://bit.ly/2HRGNyr