З кожним роком Хелловін стає усе більш популярним святом серед українців. Він притягує своєю незвичністю, неординарністю і ексклюзивністю. З року в рік все більше людей починають “вливатися” в загальний захват і замислюватися над тим, як організувати свято на Хелловін, що приготувати, яке оформлення вибрати. Ми вирішили запропонувати вам декілька цікавих ідей, які допоможуть з організацією корпоратива і святкуванням Хелловіну з колегами.

Тематика

Відберіть основні ідеї на Хелловін в офісі: вечір зомбі, вечірка в стилі Зоряних воєн, корпоратив в образах героїв з фільмів жахів. Подібні свята актуальніші, крім того, чіткий вибір тематики дозволить вам визначитися і з подальшими кроками, такими як декор, розваги і так далі. Але, перевага Дня усіх святих в тому, що навіть якщо у вас не буде чіткої теми, захід все одно виглядатиме ефектно, оскільки усі присутні будуть одягнені в різноманітні костюми.

Ідея

Ось вже декілька років, після стрімкої популярності серіалу “Ходячі мерці”, одними з самих кращих образів залишаються образи зомбі. Щорічно у світі проходять десятки парадів живих мерців. Чом би не прислухатися до світових тенденцій і не організувати свій парад зомбі з продовженням корпоратива в стінах офісу? Крім того, плюсом такої тематики є те, що гостям не доведеться довго думати над нарядом, основний акцент робиться саме на макіяж, а також на акторську майстерність.

Декор

Особливу увагу слід звернути на оформлення приміщення і декор. Чим більше дрібниць буде присутньо в декорі, тим атмосфернішим буде захід. Найчастіше для декору використовують такі традиційні елементи як гарбузи, штучна павутина, павуки, незвичайне підсвічування і так далі. Для більшого залякування застосовують також страшних ляльок, клоунів, банки з частинами тіла, штучні очі…

Святковий стіл

Для корпоративу найбільше підходить такий формат заходу як фуршет. Але, звичайно, меню на Хелловін повинне відрізнятися від стандартного. Головна відмінність, звичайно ж, в оформленні страв і столу. Прикрасьте печиво бризками червоного джему – “кров’ю”, замість стандартних келихів для вина використайте шприци, додайте трохи барвника в звичний коктейль, зробивши його дивного зеленого або синього кольору, прикрасьте тарталетки маслинами, виклавши їх у формі павука, спечіть булочки у вигляді пальців. Не бійтеся фантазувати, але головне не перестаратися, пам’ятайте, що оформлення має бути оригінальним, але не відразливим.

Спогади

І ще одна порада: не забудьте потурбуватися про фотографа. Хелловін – досить незвичайне свято, яке, завдяки своїй оригінальності може використовуватися як тімбілдінгу. Погодьтеся, що подібні нестандартні ситуації як ніщо інше здатне об’єднати колектив. Замовте послуги фотографа, який би зафіксував всі найцікавіші моменти вечора і тоді, навіть через декілька років, учасники із задоволенням переглядатимуть і згадуватимуть День усіх святих, проведений в колі колег.

Вдалого Хелловіну бажає Вам Big Family.