Ідеальна добірка для тих, хто ніяк не може визначитися з подарунками для рідних і друзів. Всі ці девайси ви зможете знайти у наших партнерів і отримати на них хороший кешбек.

Apple Watch 4

  • Кому підійде: тим, кому потрібен гарний фітнес-трекер, який ідеально вписується в систему Apple.

Нове покоління розумних годинників Apple зі збільшеним дисплеєм, що вміщує набагато більше інформації на циферблаті. Гаджет оснащений датчиком серцевої активності, який розпізнає низький пульс і зможе викликати допомогу в екстрених ситуаціях. Ну і, звичайно, повний набір фітнес-функцій, музика і бездротова інтеграція з iPhone.

Xiaomi Mi Band 3

  • Кому підійде: всім, у кого немає фітнес-трекера або власникам попередньої версії.

Найдоступніший і, в той же час, функціональний гаджет не тільки для тих, хто захоплюється спортом, але і для будь-якої сучасної людини. Крім фітнес-можливостей, Mi Band 3 зможе запропонувати зручну трансляцію повідомлень, прогноз погоди, а також будильник і функцію пошуку смартфона.

Apple AirPods

  • Кому підійде: власникам iPhone та іншої техніки Apple.

Ідеальні бездротові навушники, які підключаються до смартфона або годинника як тільки ви дістаєте їх з футляра. Музика починає грати, якщо вставити навушник у вухо, і призупиняється, якщо витягнути його. Всього за 15 хвилин AirPods заряджаються на три години роботи, а також підтримують сенсорні жести.

JBL Charge 4

  • Кому підійде: любителям музики і активного відпочинку.

Потужна колонка-всюдихід з міцним вологозахищеним корпусом і чудовою якістю звуку. JBL Charge 4 запросто переносить не тільки бризки, а й повне занурення в воду. Колонка підтримує одночасне підключення до двох смартфонів, вміє заряджати гаджети і дозволяє слухати музику до 20 годин.

Apple iPad Pro 12,9

  • Кому підійде: всім, хто любить планшети і хоче використовувати їх по максимуму.

Найпопулярніший планшет Apple з величезним безрамковий дисплеєм, який могутніший деяких комп’ютерів і цілком може замінити їх при підключенні зовнішньої клавіатури. За допомогою стилуса Apple Pencil можна створювати замітки і малювати, а заряджається він, просто примагнітившись до корпусу планшета.

iPhone XS

  • Кому підійде: всім без винятку (крім тих, хто не полюбляє Apple).

Новенький смартфон – відмінний подарунок. І iPhone XS підходить для цього просто ідеально. Безпрограшний варіант, який порадує своїм дизайном, внутрішньою начинкою і бездоганним призначеним для користувача з досвідом. XS Max для когось може бути завеликий, а ось стандартна версія буде якраз.

Щоб випробувати наш додаток і почати використовувати власні переваги, перейдіть по одному з посилань:

іOS

Android