Що б такого з’їсти, щоб легше переносити спеку? – Програма лояльності

Коли на вулиці близько 30°, у громадському транспорті під 40°, мало хто відчуває бадьорість. Ще менше людей думають про їжу. А дарма! Фахівці кажуть, якщо в цю погоду змінити раціон – Ви почуватиметесь краще і навіть оком не змигнете, як настане осінь ).

Пийте більше рідини
Через підвищену температуру наш організм втрачає більше рідини, ніж зазвичай. Тому необхідно випивати щодня не менше 5% рідини від маси Вашого тіла.
Найкраще втамувати спрагу допоможе вода чи несолодкий зелений чай.

Зменште щоденну кількість калорій
У спеку нам потрібно менше калорій, як зазвичай. Різниця несуттєва, всього 5-7%, але якщо на це не зважати можна набрати кілька зайвих кілограмів. Тому зараз – ідеальний час, щоб перейти на легке харчування. Відмовтесь від жирного м’яса, олів’є, тортів на користь овочів та фруктів.

Додайте в меню овочі
Якщо вірити експерту BBC Good Food Керрі Торренс, в жарку погоду варто включити до свого раціону продукти, які містять багато рідини. Зокрема, полуниці, огірки, кабачки, дині, кавуни, сельдерей тощо. Для чого? Із їжі ми отримуємо близько 30% потрібної нам води. А в спекотні дні, рідини потрібно ще більше, і часто людям складно змусити себе випити додаткову склянку води. У такому разі, можна убезпечити себе від нестачі рідини, поласувавши динею, кавуном чи іншими продуктами.

Не зловживайте морозивом
Морозиво, коктейлі із льодом, холодні соки здаються порятунком від спеки, але на практиці їх дія інакша. Спочатку Ви відчуваєте охолодження, однак, ефект триває недовго. Через те, що охолодження відбувається різко, організм намагається якомога швидше підвищити температуру тіла. Тому за певний час Ви ще більше страждатимете від спеки.

Спробуйте їсти в прохолодні години
Щоб уникнути сонливості чи важкості у шлунку, відкоригуйте свій звичайний час прийому їжі. До прикладу, снідайте о 6 чи 7 годині, обідайте до полуденної спеки, десь об 11.00, а вечеряйте в 19.00.

А як Ви рятуєтесь від спеки і яку їжу обираєте?

У закладах ”Big Family” Ви завжди можете заховатись від спеки і поласувати чимось смачненьким. А ще – отримувати кешбек за кожну покупку, переглядати електронне меню, залишати відгуки та розраховуватись бонусами за страви чи послуги.

Приєднуйтесь:
іOS – https://apple.co/2vWrYpQ
Android – http://bit.ly/2HRGNyr

Facebook Comments