А Ви любите якісь страви настільки, щоб спробувати з’їсти їх більше за інших? А як щодо часника чи кропиви?

 1.  Світовий чемпіонат з поїдання сендвічів з бананом та арахісовим маслом
  Вас цікавить чому серед усіх видів сендвічів обрали цей? Все просто. Саме такі обожнював Елвіс Преслі. Тож чемпіонат – це спосіб шанувальників згадати кумира. Змагання проходять в м. Білоксі, штат Міссісіпі. Учасники мають за 10 хв з’їсти якомога більше сендвічів. Один із рекордів – 28 штук.
 2.  Світовий чемпіонат з поїдання устриць
  Кожного року в червні у Новому Орлеані люди змагаються, хто зможе з’їсти найбільше устриць. Учасників мотивує не лише любов до страви, а й грошова винагорода в 1000 доларів.
  Один із рекордсменів – Пат Бертолетті втиг ум’яти 468 устриць за 8 хвилин!
 3.  Світовий чемпіонат зі швидкісного поїдання часника
  У Дорсеті, що в Північно-Західній Англії щороку збираються ті, хто обожнює часник і намагаються за 5 хв з’їсти його якомога більше. Переможця преміюють 100 фунтами стерлінгів. Чинний рекорд – 33 головки часника!
 4.  Світовий чемпіонат з поїдання кропиви
  Ще один неймовірний фестиваль відбувається у с. Маршвуд (Велика Британія). Його учасники вправляються, хто найшвидше з’їсть кропиву.
  Всім видають гілочки рослини довжиною 60 см. Через годину судді вимірюють довжину обгризених стебел. Той, хто має найвищий показник – оголошується чемпіоном.
 5.  Світовий чемпіонат з поїдання гамбургерів
  Ідеальний варіант для тих, хто жити не може без бургерів😊. В Корінті, штат Міссісіпі зможете досхочу об’їстися унікальних гамбургерів. До їх складу входить яловичина, соя, цибуля, солоні огірки і гірчиця. Утім, якщо цікавить перемога доведеться постаратись. Рекорд – 44 гамбургера за 10 хвилин.
 6.  Змагання з поїдання крокодилячих яєць
  Як вважаєте – змагання з поїдання на швидкість можуть привабити туристів? На фермі Паттайя в Таїланді переконані, що так. Щороку на крокодилячій фермі проводять змагання для відчайдухів. Потрібно на швидкість з’їсти 10 крокодилячих яєць.

А Ви б взяли участь в одному із таких конкурсів?

Нам, до прикладу, цікаво було б спробувати свої сили в поїданні суші чи картоплі фрі, а поки можна вправлятись в смакуванні і решти страв😊 На всяк випадок😉
Завантажуйте “Big Family”, будемо тренуватись разом:

іOS
Android