Якщо Ви давно задумувались про те, щоб перестати бути заручником розетки, але залишатись на зв’язку – ловіть поради як обрати Power Bank (портативний зарядний пристрій, зовнішній акумулятор) саме під Ваш телефон.

Ємність
Один із найважливіших параметрів зовнішнього акумулятора – ємність. Це кількість енергії, яку акумулятор може зберігати. На Power Bank цю величину вказують в mАh. Чим вище показник, тим довше Ви зможете заряджати свій телефон.
Обираючи портативний зарядний пристрій пам’ятайте, що прилад втрачає від 10 до 40% енергії на перетворення напруги. Тому, якщо Ваш телефон на один повний заряд потребує 2500 А, акумулятор ємністю в 5000 А зможе зарядити його лише раз чи півтора раза.

Сила струму
Якщо для Вас має значення те, з якою швидкістю Power Bank заряджатиме телефон, зверніть увагу на його вихідну силу струму. Значення на приладі має бути не менше тієї величини, яка вказана на смартфоні.
Щоб дізнатися вихідну силу струму телефону, подивіться показник OUTPUT на виделці зарядки гаджета. Як правило, надпис виглядає приблизно так: 5.0 V – 1.0 A.
Вам необхідно звернути увагу на значення поряд з літерою А.
Щодо сили струму Power Bank, ці дані можна знайти в описі приладу чи його інструкції.
Якщо Power Bank має 1 А, а телефон 2 А – зовнішній акумулятор буде заряджати телефон, утім, робитиме це повільно.
Якщо ж навпаки, Power Bank видає більше струму, аніж необхідно смартфону – нічого страшного не трапиться. Контролер заряду не дозволить перевищити потрібний показник. Однак, і швидше Ваш телефон не зарядиться.

Роз’єми
Здавалося б через що хвилюватися, наче у всіх акумуляторів стандартні роз’єми – microUSB та повноформатне USB. Утім, на окремих моделях використовують інші формати. Тому, щоб не створювати собі зайвих незручностей, краще звернути на це увагу.
Також має значення якість роз’ємів, Адже, якщо вони вийдуть із ладу, приладом користуватися Ви не зможете.

Індикатори
Зручно, коли на пристрої є хоча б блимаючі лампочки, які показують скільки заряду залишилося в зовнішньому акумуляторі. Так, Ви знатимете скільки раз ще встигнете зарядити свій смартфон.

Бажаємо Вам скористатися порадами і знайти саме той пристрій, якій ідеально підійде для Вашого смартфону. До речі, купити портативні зарядні пристрої можна в магазині “Кактус”. Якщо розрахуєтесь там по “Big Family”, то зможете повернути 10% вартості товару назад.
Лише завантажте додаток:

іOS
Android